Miejski Ośrodek Sportu w Bochni złożył życzenia udanych wakacji wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom. Po intensywnym okresie treningów nadszedł czas na relaks i regenerację. W szczególności doceniono trud pracy, jaki wszyscy włożyli w sportowe przygotowania oraz zaangażowanie rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w dążeniu do sportowych celów.
Ośrodek zachęca do wzięcia udziału w wakacyjnych aktywnościach, które będą dostępne dla wszystkich chętnych. Dzięki różnorodnym propozycjom, mieszkańcy Bochni będą mieli możliwość spędzenia czasu w aktywny sposób, korzystając z przygotowanych przez MOSiR atrakcji. Osoby zainteresowane mogą poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, odwiedzając stronę internetową Ośrodka.
Słowa wdzięczności skierowane zostały także do trenerów, którzy przez cały rok pracowali z młodymi sportowcami, oraz rodziców, którzy swoim wsparciem przyczyniają się do sukcesów swoich dzieci. MOSiR życzy wszystkim radosnych wakacji, pełnych niezapomnianych chwil, słonecznych dni oraz chwili wytchnienia od codziennych obowiązków. Zachęca do cieszenia się każdą chwilą i obiecuje powrót z nową energią po wakacyjnym wypoczynku.
Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni
Oceń: Życzenia wakacyjne od Miejskiego Ośrodka Sportu w Bochni
Zobacz Także

