UWAGA! Dołącz do nowej grupy Bochnia - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zakończenie sezonu piłkarskiego młodzików i orlików w Bochni


W poniedziałek, 22 czerwca, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zorganizował uroczystość zakończenia sezonu rozgrywkowego 2025/2026 dla drużyn młodzików i orlików. W trakcie wydarzenia podziękowano trenerom i zawodnikom za ich zaangażowanie oraz godne reprezentowanie klubu. Uroczystość była również okazją do wręczenia dyplomów, które podkreślały wartość talentu i charakteru w piłce nożnej.

Sezon młodzików zakończył się sukcesem, a trener Paweł Aleksandrowicz i jego zespół walczyli w I tarnowskiej lidze okręgowej. Na zakończenie sezonu wyróżniono zawodników, których skład tworzyli m.in. Franciszek Gawłowicz, Wiktor Kocot oraz Kacper Krawiec. Obok trenera, na uroczystości swoją obecnością zaszczyciły władze MOSiR, w tym dyrektor, Sabina Bajda.

Zespół orlików, pod opieką trenera Artura Majchra, także zakończył sezon z pozytywnym bilansem. Drużyna brała udział w rozgrywkach, w których starali się o jak najlepsze wyniki. W skład orlików wchodzili m.in. Szymon Weltrowski, Filip Brzegowy i Jakub Dziedzic. Każdy z młodych zawodników otrzymał dyplom, a hasło od Stevena Gerrarda „Talent wygrywa mecze, ale to charakter wygrywa mistrzostwa” było wyrazem ducha sportowej rywalizacji, który towarzyszył temu wydarzeniu.

Całość uroczystości organizował Łukasz Gicala, kierownik sekcji piłki nożnej MOSiR w Bochni. Takie wydarzenia są ważnym elementem życia lokalnych klubów, które nie tylko rozwijają sportowe umiejętności młodych piłkarzy, ale także kształtują ich charakter i wartości związane ze sportem.

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni


Oceń: Zakończenie sezonu piłkarskiego młodzików i orlików w Bochni

Średnia ocena:4.96 Liczba ocen:14


Zobacz Także