UWAGA! Dołącz do nowej grupy Bochnia - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

II miejsce MOSiR Bochnia na IV Memoriale im. D. Sobczyka


Szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni osiągnęli wysoką lokatę, zajmując II miejsce w IV Memoriale Piłki Ręcznej imienia Dariusza Sobczyka. W zawodach triumfowała ekipa Gwardii Opole, jednak bocheńska drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Memoriał ten, organizowany w hołdzie charyzmatycznemu trenerowi, odbył się w atmosferze sportowego ducha i rywalizacji. Szczegóły dotyczące występu bocheńskich szczypiornistów przedstawiają się następująco.

Drużyna z Bochni, pod przewodnictwem trenera Ryszarda Tabora, rozegrała pięć spotkań, z czego udało się zdobyć trzy zwycięstwa oraz jeden remis. Ostatecznie osiągnięty wynik w turnieju pozwolił im na zajęcie wysokiej drugiej lokaty. Poszczególne mecze przyniosły różnorodne emocje, a ich wyniki wyglądają następująco:

  • MOSiR Bochnia – Hutnik Kraków 17:14
  • MOSiR Bochnia – CMC Viret Zawiercie 13:13
  • MOSiR Bochnia – Ślęza Wrocław 22:16
  • MOSiR Bochnia – SPR Orzeł Przeworsk 14:10
  • MOSiR Bochnia – Gwardia Opole 12:15

W trakcie turnieju wyróżniono także poszczególnych zawodników. Tytuł najlepszego strzelca w drużynie przypadł Pawłowi Nosalowi, natomiast najlepszym zawodnikiem uznano Kacpra Pączka. Takie osiągnięcia dowodzą, że bocheńska ekipa ma duży potencjał i stanowi silny punkt na mapie piłki ręcznej w regionie.

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni


Oceń: II miejsce MOSiR Bochnia na IV Memoriale im. D. Sobczyka

Średnia ocena:4.72 Liczba ocen:7


Zobacz Także